image1

Services in Israel

המרכז להריון בסכון בפילדלפיה ובישראל בשתוף עם פרופ אסנת גייפמן-הולצמן - מציעים  שרותים להריונות בסכון נמוך ובסכון גבוה וכן
אבחונים גנטיים לפני ובמהלך ההריון

      :הבדיקות כוללות

 NIPT בדיקת

 בדיקת נשאות גנטית בודקים אילו מחלות גנטיות את ובן זוגך נשאים

  שביר  X בדיקות שכוללות הרחבה על בדיקת של

חוות דעת שנייה, ייעוצים גנטיים וייעוצים של הריון בסכון גבוה

לגבי  בדיקת הדם לאתור תסמונות  גנטיות  בעובר ונעשית לפני מי שפיר  - NIPT
שמי לילך ואני אתאם עבורך את הבדיקה, השילוּח הבינלאומי של הדגימה למעבדה בארה"ב ואטפל בך עד שיתקבלו התשובות לידייך, 7 ימי  עבודה לאחר הגעת הדגימה למעבדה בארצות הברית
הבדיקה מומלצת לביצוע החל משבוע 9 להריון
אם את מעוניינת להתקדם - אשמח אם תתחברי איתי בווטסאפ  052-808-3327

 

אנחנו שולחים את הבדיקות לארצות הברית בלבד למעבדות איכותיות ועם הכי הרבה נסיון בתחום

אם יש לך שאלה אנא צרי איתי קשר 

 

מחכה לשמוע

יועצת גנטית 

לילך


  

בדיקת דם במקום מי שפיר – NIPT – מה זה?

באנגלית, ראשי תיבות של Non Invasive Prenatal Test – או NIPS – Non Invasive Prenatal Screening – בדיקה לא פולשנית לגילוי תסמונת דאון ותסמונות גנטיות נוספות, כגון טריזומיה 18, טריזומיה 13, טריזומיה 21 ועוד, באמצעות דגימה מדם האם. בפשטות, בדיקת דם במקום מי שפיר NIPT היא בדיקת דם הנלקחת מהאם ומאתרת חומר גנטי השייך לעובר על מנת לאשר או לשלול הפרעות כרומוזומליות כגון תסמונת דאון ותסמונות כרומוזומליות נוספות. עוד יותר בפשטות, זו בדיקת דם פשוטה שיכולה לחסוך ממך דיקור מי שפיר ובמחיר הזול ביותר בישראל, . החשש מדיקור מי שפיר
  אם אין אינדיקציות אין צורך במי שפיר אבל הבדיקה הזאת יכולה לעזור להחליט  אם  הבדיקה  יוצאת תקינה והאולטראסאונד תקין, ההמלצה היא לא לעשות מי שפיר  אפשר גם אחרת
 היום, יש בדיקת דם לא פולשנית שסוגרת את הפינה הזאת. בדיקת דם במקום מי שפיר NIPT. בדיקת דם פשוטה שנותנת לך תוצאה בדיוק של  98% ל-99%, לתסמונת דאון כמו גם לתסמונות גנטיות נוספות.

נכון זו בדיקה סטטיסטית, אבל 99% בלי סכון - אין יותר טוב מזה  

המון כסף ?

: לדברי זהר
 אגלה לך בסוד, שכשהתחילו לדבר על הבדיקה הזאת לפני כמה שנים, הייתי סקפטית. לא לגבי העניין המדעי. הרי ברור שבמוקדם או במאוחר היו מוצאים דרך  לאתר חומר גנטי של העובר בדם של האמא, זה היה רק עניין של זמן. הבדיקה עצמה, לא היה לי כל ספק שאכן בודקת את מה שטוענת שבודקת ואכן מדויקת כמו שטוענת שמדויקת, אבל ישר קלטתי שהנה בא עוד משהו שנשים בהריון ידרשו לשלם עליו המון כסף.
ואכן, לא התבדיתי. מהר מאד נחשפו העלויות, עוד חברה שמציעה את הבדיקה הגיעה לארץ, ועוד אחת, ועוד אחת, וכיום נכון לקיץ 2019, יש שש חברות שמציעות בדיקת דם במקום מי שפיר לא-פולשנית NIPT לנשים בהריון בישראל, נו בטח, הרי ידוע שבישראל נשים עושות המון בדיקות בהריון ומשלמות המון כסף.
מחיר הבדיקות הקיימות בישראל כיום נע בין 3800 ₪ ל-5800 ₪. ארבע מתוך שש החברות הפועלות בישראל כיום גובות למעלה מ-5000 ₪ על בדיקת NIPT הנשלחת לארה"ב למעבדות.
המון כסף. 

ואז נתקלתי בפרופ' אסנת גייפמן-הולצמן

פרופ' גייפמן היא רופאה ישראלית, משלנו, המנהלת מרכז להריון בסיכון, גנטיקה ואולטרה סאונד בפילדלפיה, ארה"ב.
פרופסור גייפמן – הולצמן היא רופאת נשים וגנטיקאית, מומחית בארץ ובארצות הברית ברפואת נשים, רפואת האם והעובר וגנטיקה. למעשה היא הישראלית היחידה שמומחית עם תעודות בשלושת התחומים האלה, אני אומרת לך, האישה היא תופעה.
ופרופ' גייפמן חושבת שאת לא צריכה לשלם למעלה מ-5000 שקלים לבדיקת הדם החלופית למי שפיר.
אותה בדיקת NIPT שעולה לך בין 3800 ל-5800 ₪, יכולה לעלות לך כ-3000 ש"ח.
נכון להרגע זה 3157 ₪ (תלוי בשער הדולר כמובן) שזה מאות שקלים פחות מהמחיר המוצע על ידי החברה הזולה ביותר בישראל עד כה, ואלפי שקלים פחות מהבדיקה כפי שהיא עולה בשאר החברות המוצעות בישראל, לרבות "וריפיי" המוצעת על ידי שירותי בריאות כללית. 

אז כמה זה עולה?

$875 (משלמות בשקלים, המחיר כפוף לשער היציג) 

איך זה כל כך זול?

זה לא זול. זה הוגן. זה מה שמשלמות גם מטופלות אמריקאיות על אותה בדיקה, למה שאת תשלמי יותר? את פשוט לא משלמת על – מערך שיווק, משכורות לעובדים, שכר דירה, חשמל, לוגיסטיקה – על כל אלו את לא משלמת, את משלמת על הבדיקה, וזהו. 

מה זה כולל?

המחיר כולל לקיחת הדם, משלוח הדגימה לארה"ב למעבדה, קבלת תוצאות הבדיקה ויעוץ גנטי אישי בסקייפ או בוואטסאפ לבחירתך, מפרופ' גייפמן או מיועצת גנטית מנוסה העובדת בפיקוחה של פרופ' גייפמן, לפני הבדיקה או אחריה לפי הצורך,. 

איך זה עובד?

פני אלינו בווטסאפ 052-808-3327  או  במייל PRENATAL DIAGNOSIS @GMAIL.COM 

המלצות? בבקשה:

מספרת רינת, שכבר ניצלה את ההזדמנות המדהימה : "אתמול היה לי ייעוץ גנטי עם פרופ' גייפמן לפני הבדיקה.
הייעוץ היה שונה לחלוטין מכל מה שחוויתי בארץ (וחוויתי).
עברנו על כל העבר המיילדותי והגנטי המשפחתי, היא הסבירה לי דברים שמעולם לא הסבירו לפני כן.
היא גם הסבירה לי את המשמעות האמיתית של הבעיה במקרה שלנו ומה האופציות שעומדות בפנינו.
ביום רביעי יקחו ממני את הדם בתקווה לבשורות טובות
לכל מי שחוששת מעניין המרחק- זה רק מרגיש מקצועי יותר ונכון יותר!"

Contact Us

Send us a message, request an appointment, inquire about our services, send us comments, complaints or compliments.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Home

There's much to see here. So, take your time, look around, and learn all there is to know about us. We hope you enjoy our site and take a moment to drop us a line.

Return to Home